3 action

3 Actionit on võimalik osta eraldi kui ka komplektina. Komplektina on kaks varianti

Väike komplekt: sügavpuhastaja 75ml, shampoon 200ml, losjoon 75ml

Hind: 35€

Suur komplekt: sügavpuhastaja 200ml, shampoon 500ml, losjoon 75ml

Hind: 54€

3action sügavpuhastaja

Nr 1 Sügavpuhastaja

Puhastab tõhusalt peanaha vanast rasust, kõõmast, jääkainetest, tugevatest korpadest parandades samal ajal mikrotsirkulatsiooni. Sisaldab aminohapete kompleksi (tsüsteiin-ornitiin-biotiin-metioniin), rosmariini ja lisaks puhastavaid, toniseerivaid ja uut enrgiat andvaid aineid. Need tugevdavad peanahka, juuksejuuri ja -struktuuri, parandades peanaha verevarustust ja vajalike toitainete ja hapniku jõudmist juuksesibulasse.

Kasutamine: Kanna 10 ml toodet kuivale peanahale. Masseeri õrnalt ja lase mõjuda 2 minutit. Loputa hoolikalt.

Hind: 75ml 9€       200ml 18€

3action shampoonNR 2  Šampoon

Rahustav šampoon, mis peseb juukseid ja peanahka tõhusalt kuid õrnalt. Šampoonis olevad aminohapped võitlevad juuste väljalangemise vastu, tugevdades juukseid ja andes neile elastsuse ja läike. Samuti reguleerib rasueritust ja hoiab juuksed kauem puhtana. E-vitamiin ja PP – vitamiin + antioksüdandid annavad šampoonile kõrgendatud põletikuvastase toime.

Kasutamine: Kanna niisketele juustele piisav kogus šampooni. Masseeri õrnalt peanahka. Loputa. Pese veel üks kord. Loputa sooja veega.

Hind: 200ml 12€       500ml 22€

3action ampullNR 3 Losjoon

Originaalne ja intensiivne losjoon, mis on kliiniliselt testitud. Losjooni aluseks on tioderivaatide ühenditest tulenev rasureguleerimine ja puhastavad omadused, mis suudavad taastada õige rasu tootmise koguse ja puhastavad tõhusalt peanahka. Sisaldab looduslikku mineraalset kompleksi, mis niisutab, kaitseb ja tugevdab juukseid, suurendades samal ajal kaitset väliste elementide vastu ja takistab nõnda juuste väljalangemist. E, F vitamiinid ja mentool annavad tootele kõrgendatud põletikuvastase toime. Antioksüdandid annavad uue ja värske jõu nahale ja juustele.

Kasutamine: Kanna toode peanahale ja masseeri õrnalt kuni imendumiseni. Mitte loputada!

Hind: 75ml 14€

[contact-form-7 404 "Not Found"]