Oled sa kindel, et sul on kõõm?

Tule uuringule ja saad teada, kas sul on kõõm või hoopis mõni muu peanahaprobleem.

Peanahauuring 23€!


  TULE PEANAHAUURINGULE!

  Saa teada, kuidas peaksid sina oma juuste ja peanaha eest hoolitsema.

  Uuringud toimuvad Tallinnas, F.R.Kretuzwaldi 5-8.

   


  Fakt: enamus inimesi, kes arvavad, et neil on kõõm, eksivad.

  Miks? Sest paljud inimesed ei oska ise vahet teha kõõmal, rasul ja näiteks psoriaasil. Tihti aetakse need lihtsalt omavahel segi ja valitakse vale ravimeetod või šampoon, mille tulemusena ei kao probleem kuhugi, vaid halvemal juhul aina süveneb.

  Paljudel juhtudel on kõõma asemel tegemist dermatiidi, psoriaasi või lihtsalt tugevalt rasuse peanahaga. Omal käel õiget ’diagnoosi’ määrata on aga keeruline.

  Peanahauuring annab õige vastuse

  Abiks on trihholoog, kes uurib peanahka ja juukseid mikrokaameraga ning määrab õige diagnoosi ja ravi. Trihholoog kasutab ja soovitab ravitooteid, mis erinevalt poešampoonidest ei sisalda lihtsalt värvi- ja lõhnaaineid, vaid pesevad pea puhtaks peanahka rikkumata.

  Mismoodi näeb välja peanahauuring?

  Peanaha uuring

  Peanahauuringul täidame sinuga koos kõigepealt lühikese ankeedi. See annab mulle laiema pildi sinu elustiilist ja taustast ja võimaldab leida peanaha ja juustega seotud probleemide tekkepõhjuseid.

  Seejärel uurin sinu peanahka ja juukseid mikrokaameraga, mis on ühendatud ekraaniga – seetõttu näed ka ise oma peanaha ja juuste olukorda. Uuringu käigus saad teada peanahaprobleemi võimalikud põhjused ja oskan soovitada efektiivseimat ravi.

  Täpsema tulemuse saamiseks soovitan sul uuringule tulemisele eelneval päeval pea ära pesta.

  Kui palju peanahuuring maksab?

  Esmase uuringu hind on 23€.

  Uuring on esimene samm kõõmast (või muust probleemist) vabanemisel

  Ära raiska oma aega ja raha, kui sa veel ei tea, mis probleemiga tegu on. Uuring annab sulle mitte ainult õige diagnoosi ja ravivõtted, vaid aitab leida ka võimalikud probleemi põhjused. Nii on võimalik edaspidi probleemi tekkimist vältida.

  Registreeru parempoolset vormi kasutades uuringule ja astu esimene samm probleemist vabanemiseks!