Kes mina olen?

Tere! Olen Liina. Olen enda jaoks leidnud sellise huvitava ala nagu trihholoogia. Ja see leht on just Sulle, kes hoolid enda juustest või Sul on probleeme juuste ja/või peanahaga.

Veidike lähemalt aga ka minust. Olen pärit Tallinnast. Vahepeal õppisin tänases Maaülikoolis Tartus aiandust : O Töötasin sellel erialal 15 aastat ja “teenisin” kooliraha ilusti tagasi. Samal ajal aga hakkasin huvi tundma ilumaailma vastu ja lilledega tegelemise kõrvalt käisin ka väiksematel ilukoolitustel. See oli ühtlasi mõnus vaheldus igapäevatööle.

Trihholoogiasse jõudsin tänu oma heale tuttavale, kes oli seda asja vedanud juba mõned aastad. Ta kutsus mind trihholoogiks. Läbisin esimese koolituse, aga trihholoogi minust ei saanud. Siis ei olnud mul veel aimugi, kas nende poolt pakutavatest toodetest ja nõuannetest ka kasu on ja mida ikkagi trihholoogitöö endast kujutab. Võttis aega veel aasta, kui hakkasin põhjalikumalt trihholoogiasse süvenema ja asjaga tegelema.

Väljaõppe sain dr. Sebastiano Zappala (Itaalia) trihholoogia baaskursuselt. Olen läbinud ka erinevaid erialaseid koolitusi, kursuseid ja seminare – ikka selleks, et oma tööd paremini osata ja edasi areneda.

Juuste pärast ei ole mul endal kunagi suurt muret olnud. Vaid see, et aeg ajalt tekkis peanahale kestendus. Proovisin Tricodermi kõõmashampooni, mis mind aitas. Ja minu jaoks sündiski see, mida koolitustel räägiti. Minu jaoks on nõuanded ja tooted toiminud ja tänaseks päevaks olen näinud, et ka paljudel teistel inimestel. Seetõttu julgen neid jätkuvalt edasi soovitada. Tegutsen praegu Juuksetervisekeskuses Tallinna ja Harjumaa piires.

Trihholoogi töö kõrvalt omandasin juuksuri ameti Tallinna Tööstushariduskeskuses, et pakkuda veel enamat. Et ka need, kes oma peanaha või juusteprobleemi pärast ei julge või ei taha minna juuksurisse, saaksid kauni soengu.

Mulle meeldib inimesi kuulata ja abistada, igat probleemi võtta südamega ja anda endast parim selle lahendamiseks. Süstida positiivset mõtlemist ja tahet minna edasi. Sellel lehel püüan Sulle jagada näpunäiteid erinevate juuste- ja peanahaprobleemide lahendamiseks. Mõnusat lugemist : )