Kas mul on juuste väljalangemine?

Väga raske on vahel kindlaks teha, kas juukseid tuleb välja rohkem kui peaks. Kuid ma annan sulle võimaluse teha testi, mis kestab 4 päeva.

Päev 1. Pese pea hommikul või õhtul. Kammi juuksed hoolge läbi ja pane kinni (patsi).

Päev 2. Tee juuksed lahti vastavalt sellele, millal pesid eelmisel õhtul pead (ehk siis samal kellaajal). Kammi juuksed läbi ja kõik karvad, mis tulevad välja koos juuksesibulaga loe üle ja pane kirja. Juuksesibula tunned ära sellest, et juuksekarva ühes otsas on väike valge mummu. Seda on näppude vahel ka tunda. Peale hoolikat kammimist pane juuksed jälle kinni.

Päev 3. Toimi täpselt samamoodi kui eelmisel päeval.

Päev 4. Pese juuksed vastavalt sellele, millal sa viimati seda tegid (sama kellaaeg). Loe üle kõik juuksekarvad, mis tulevad välja pesu ajal ja peale pesu kammides. Jällegi ainult need, millel on juuksesibul küjes.

Arvuta nüüd kokku kui palju sul tuli juuksesibulaga karvu ära teisel, kolmandal ja neljandal päeval. Kui summa tuleb üle 350 võib tegemist olla juuste väljalangemisega.

Kui sul on probleem juuste suurel hulgal väljalangemisega tule peanahauuringule, et leida parim võimalik ravi sellele probleemile.

Üks kommentaar

  1. Luke
    21. mai 2019 kell 10:44 | Vasta

    Greetings! Very useful advice in this particular post!
    It’s the little changes which will make
    the most important changes. Many thanks for sharing!

Lisa kommentaar