Osooniteraapia

[contact-form-7 404 "Not Found"]

OsooniteraapiaOsooniteraapia sobib kõikide peanaha probleemide raviks (kõõm, sügelus, peanaha põletik, juuste väljalangemine jne). Enamus peanaha probleeme on põhjustatud  peanaha halvast vereringest ja rohketest bakteritest.

Kamm eraldab elektromagnetlaineid, mille puhul voolu sagedus on 100 000 Hz või koguni miljon Hz (tavalises elektrovoolis on voolu sagedus 50 Hz). Kõrgsageduslikud elektrolained tekitavad peanahale osooni, mis desinfitseerib ja hävitab bakterid ka kõige sügavamalt naha pooridest. Protsetuur tekitab ravitavale piirkonnale punetust, mis tuleneb kiirenenud vereringest. Kiirenenud vereringe parandab rakkude toiteainete kättesaadavust. Lisaks veel ka rakkude hapniku omandamine paraneb, mis aitab mustusel ja mürgistel ainetel organismist kergemini väljuda. Kui kamm on väiksemal võimsusel ja pannakse peanaha vastu, siis tema toime on rahustav. Kui kammi võimsust suurendatakse ja hoitakse peanaha lähedal, mitte aga vastus, siis selle toime on stimuleeriv ja see on kasulik juuste väljalangemise puhul.

Protseduur sisaldab:
  • peanahasügavpuhastus
  • peapesu ravišampooniga ja peanaha massaaž
  • ravimask juustele
  • raviampull
  • osoonikamm

Hooldus tekitab mõnusa puhta ja värske tunde ja on efektiivse raviva toimega. Kuues hooldus – 25% ja kaheteistkümnes hooldus TASUTA!

NB! Osooniteraapiat ei soovitata südameklapi rikkega inimestele (kellel on paigaldatud tehisklapp), sest aparaat töötab kõrgesagedus elektromagnetlainetel.

Hind 30€ (kestab umbes 1 tund)