Hooldused

Peanahauuring  25 €

Peanaha uuring

Saad teada oma peanaha ja juuste tegeliku olukorra ja soovitused edasiseks hoolduseks või raviks. Tulles iga poole aasta tagant kordusuuringule, on need tasuta!

Peanahauuring + ravihooldus 44 €

Saad teada oma peanaha olukorra ja ka kohe puhastada seda õigete ja kvaliteetsete vahenditega. Uuring ja hooldus kestab keskmiselt  kokku 1h 15min.

Ravihooldus 25 €

Hooldus kestab kesmiselt 45minutit

Vaakum-lümfi massaaž 39 €

Parima tulemuse saamiseks on tarvis vähemalt 6 hooldust võimalikult tiheda intervalliga (1 – 2 korda nädalas). Hooldus on väga meeldiv ja lõõgastav ja kestab keskmiselt 1,5 tundi. Kuues hooldus – 25% ja kaheteistkümnes hooldus tasuta!

Osooniteraapia

Osooniteraapia 30 €

Parima tulemuse saamiseks on tarvis vähemalt 6 hooldust võimalikult tiheda intervalliga (1 – 2 korda nädalas) või nii nagu trihholoog määrab. Hooldus tekitab mõnusa puhta ja värske tunde ja on efektiivse raviva toimega. Hooldus kestab keskmiselt 1 tund ja 15 minutit. Kuues hooldus – 25% ja kaheteistkümnes hooldus TASUTA!

Laserravi 5-15€

Laserravi on üks kõige kaasaegsemaid juusteravi meetoteid, mis aitab mehi ja naisi, kes kannatavad juuste hõrenemise või kiilanemise all. Aitab kaasa juuste kasvu parandamisele kiilanevatel kohtadel. Aitab saavutada paremad ja paksemad juuksed.