Tasuta tervishoiupäev sinu töötajatele

[superbutton link=”#vorm” title=”Kutsu mind oma ettevõttele külla” image=”” class=”sprbtn_blue” target=”” rel=””]Olen huvitatud[/superbutton]

Teen sinu ettevõtte töötajatele tasuta peanahauuringu!

Tavaliselt maksab peanahauuring Trihholoogia Keskuses 14 € inimesele, kuid ettevõtte tervishoiupäeval saab igaüks selle tasuta. Uuringut teostan mikrokaameraga, mis suurendab peanahka ja juukseid  150 – 400 korda. Ekraanilt on töötajal ka ise võimalik vaadata oma peanaha olukorda.

Tervishoiupäev ei sega tööd – see on lühike ja mõnus vaheldus argipäeva

Mõistan, kui oluline on, et keegi sinu ettevõtte või asutuse töörütmi ei segaks. Seetõttu saadan sulle eelnevalt registreerimisgraafiku, kuhu iga töötaja saab oma nime kirja panna. Uuring kestab vaid 20 minutit ning selle käigus saame koos töötajaga ülevaate tema peanaha ja juuste olukorrast. Annan nõu, kuidas juuste ja peanaha eest hoolitseda ning meeldiva boonusena teen igaühele ka tasuta lõõgastavat peamassaaži.

Tervishoiupäev ei ole mõeldud ainult neile, kellel on peanaha ja juustega seotud probleemid, vaid kõigile, keda huvitab tervislik eluviis, tasakaalustatud toitumine ja õiged meetodid igapäevaseks juuste hoolduseks.

[contact-form-7 404 "Not Found"]