3action tricokit

3action

Juuksehooldussari, mis on kliiniliselt testitud ja mille toime on tõestatud mikrokaameraga

Multifunktsionaalne juuksehooldussari, mis on loodud Hantesis teaduslaborites. Sobib erinevate peanaha- ja juusteprobleemide korral. Põhineb koostisel, mis on kliiniliselt testitud ja tunnustatud rahvusvahelise hindamise uurimiskeskuses. 3Action- kolmekordne ravimeetod – intensiivne, originaalne ja eksklusiivne valem põhineb innovatsioonil ning aktiivsetel kompleksidel, mis suudavad tugevdada juust ja säilitada terve ja puhta peanaha. 3Action tagab peanaha ja juuste puhtuse, olles suureks abiks vältimaks peanahaprobleeme nagu juuste väljalangemine, üleliigne rasu ja kõõm. Aminohapete kompleks (tsüsteiin – ornitiin – biotiin – metioniin) tugevdab juukse struktuuri ja hoiab peanaha värske ning puhtana.

Sarjal on 3 toodet:

3action sügavpuhastajaNr 1 Sügavpuhastaja

Puhastab tõhusalt peanaha vanast rasust, kõõmast, jääkainetest, tugevatest korpadest parandades samal ajal mikrotsirkulatsiooni. Sisaldab aminohapete kompleksi (tsüsteiin-ornitiin-biotiin-metioniin), rosmariini ja lisaks puhastavaid, toniseerivaid ja uut enrgiat andvaid aineid. Need tugevdavad peanahka, juuksejuuri ja -struktuuri, parandades peanaha verevarustust ja vajalike toitainete ja hapniku jõudmist juuksesibulasse.

3action shampoonNR 2  Šampoon

Rahustav šampoon, mis peseb juukseid ja peanahka tõhusalt kuid õrnalt. Šampoonis olevad aminohapped võitlevad juuste väljalangemise vastu, tugevdades juukseid ja andes neile elastsuse ja läike. Samuti reguleerib rasueritust ja hoiab juuksed kauem puhtana. E-vitamiin ja PP – vitamiin + antioksüdandid annavad šampoonile kõrgendatud põletikuvastase toime.

3action ampullNR 3 Losjoon

Originaalne ja intensiivne losjoon, mis on kliiniliselt testitud. Losjooni aluseks on tioderivaatide ühenditest tulenev rasureguleerimine ja puhastavad omadused, mis suudavad taastada õige rasu tootmise koguse ja puhastavad tõhusalt peanahka. Sisaldab looduslikku mineraalset kompleksi, mis niisutab, kaitseb ja tugevdab juukseid, suurendades samal ajal kaitset väliste elementide vastu ja takistab nõnda juuste väljalangemist. E, F vitamiinid ja mentool annavad tootele kõrgendatud põletikuvastase toime. Antioksüdandid annavad uue ja värske jõu nahale ja juustele.

Tooteid saad osta minu käest, kas esitades tellimuse läbi e-meili või saad tulla ka Juuksetervisekeskusesse. Hinnad leiad siit.

Üks kommentaar

  1. chow fun vs chow mei fun
    22. mai 2019 kell 03:16 | Vasta

    Yes! Finally something about donovan albums site youtube.com.

Lisa kommentaar